Soundbar-Subwoofer Philips Htl3310/12 | 160W 2.1Ch Bluetooth Wireless Dolby Audio

Modeli i Produktit Formati Fuqia e daljes Specifikat
Soundbar-Subwoofer P... 2.1 160 W

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€199.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Tingull më i madh për të gjitha emocionet tuaja

 

  • Subwoofer wireless 2.1 CH
  • HDMI ARC & USB
  • Dolby Digital
  • 160W

2 kanale. 

Ulërima e një turme. Dy kanale japin tingullin e filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara. Subwooferi i fuqishëm dhe i hollë pa tel rrit ndjeshëm basin. Shpërthimet do të gjëmojnë, dhe muzika tingëllon e thellë dhe e pasur.

Dolby Audio. Jini në zemër të veprimit

Zhytuni në shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar. Kjo soundbar me subwoofer pa tel mbështet formatin e tingullit rrethues Dolby Digital për një përvojë më të shtrirë dhe përfshirëse.

Lidhjet Bluetooth dhe USB

Përfundoi filmi? Koha për një diskutim pas serialit-finale? Pasi të ketë mbaruar drama në ekran, kaloni Soundbar-in në Bluetooth dhe vendosni një listë me këngë. Ose luaj meloditë tuaja direkt nga USB. Do të shijoni të njëjtin tingull të pasur, çfarëdo që dëshironi të dëgjoni.

Dizajn i hollë gjeometrik. Profil i ulët

Dizajn i bukur i thjeshtë, me kënd dhe profili i ulët bëjnë një zbukurim në çdo shtëpi. Kur bëhet fjalë për vendosjen, kllapat e përfshira në mur mbajnë opsionet tuaja të hapura. Dizajni i hollë i Subwoofer-it të fuqishëm e bën të lehtë fshehjen.

Dalja nga HDMI (ARC). Kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit

Lidheni përmes HDMI, audio-in, USB dhe më shumë. Dalja HDMI (ARC) ju lejon të kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit.

Modeli i Produktit Soundbar-Subwoofer Philips Htl3310/12 | 160W 2.1Ch Bluetooth Wireless Dolby Audio
Formati 2.1
Fuqia e daljes 160 W
Subwoofer Yes
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Portet
Dimensionet Soundbar 800 x 67.3 x 81.7 mm | Subwoofer 120 x 400 x 300 mm
Tipare tjera Audio Return Channel, Automatic audio input mapping, One touch standby, Remote Control-Passthrough
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229102095

Please login first