Televizor Philips 50Pus7855/12 | 50" Led Uhd 4K Smart Tv Saphi Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 50... 50" - 127 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€599.90€439.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Zbuloni dimensione të reja me Alexa dhe Ambilight.

TV LED i zgjuar 4K HDR

  • TV Ambilight 108 cm (43 ")
  • Formatet kryesore HDR mbështeten
  • P5 Motori perfekt i fotos
  • Alexa e integruar
Motori Philips P5.  Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Motori Philips P5. Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Perfect Picture Engine jep një imazh po aq të shkëlqyeshëm sa përmbajtja që ju pëlqen. Detajet kanë dukshëm më shumë thellësi. Ngjyrat janë të gjalla, ndërsa tonet e lëkurës duken natyrale. Kontrasti është aq i freskët sa do të ndjeni çdo detaj. Dhe lëvizja është aq e qetë sa kurrë nuk do ta humbisni pamjen topit, pa marrë parasysh sa shpejt luhet.

Magjia e Ambilight.  Vetëm nga Philips.

Magjia e Ambilight. Vetëm nga Philips.

Me Philips Ambilight, çdo moment ndihet më afër. LED-të inteligjentë rreth skajit të televizorit i përgjigjen veprimit në ekran dhe lëshojnë një shkëlqim gjithëpërfshirës që thjesht tërheq. Përjetoni një herë dhe pyesni veten se si e shijonit TV pa të.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos.  Vizioni dhe tingulli kinematik.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizioni dhe tingulli kinematik.

Mbështetja për formatet premium të tingullit dhe video të Dolby do të thotë që përmbajtja HDR që shikoni do të duket - dhe tinguj - me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria më e fundit e transmetimit ose një set disk Blu-Ray, do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni tingull të gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

TV Philips 4K UHD.  Foto e gjallë HDR.

TV Philips 4K UHD. Foto e gjallë HDR.

Televizori juaj Philips 4K UHD përshtatet me të gjitha formatet kryesore HDR, përfshirë HDR10 + dhe Dolby Vision. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose lojë e fundit video, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Saphi Smart TV.  Mënyra inteligjente për të shijuar televizorin tuaj.

Saphi Smart TV. Mënyra inteligjente për të shijuar televizorin tuaj.

SAPHI është një sistem operativ i shpejtë dhe intuitiv që e bën Philips Smart TV-në tuaj një kënaqësi të vërtetë për t’u përdorur. Shijoni hyrjen me një buton në një menu të qartë të bazuar në ikona. Shkoni shpejt te aplikacionet e njohura Philips Smart TV duke përfshirë YouTube, Netflix dhe më shumë.

Alexa e integruar. Zëri juaj është telekomanda juaj.

Alexa e integruar. Zëri juaj është telekomanda juaj.

Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips. Ju mund të kërkoni që Alexa të ndryshojë kanale, të kalojë në konsolën tuaj të lojërave ose të kontrollojë pajisjet e shtëpive të mençura si dritat dhe termostati juaj. Ju mund t'i bëni të gjitha këto dhe më shumë me Alexa.

HDR10 +.  Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

HDR10 +. Shihni më shumë se çfarë synonte regjisori.

Me një TV Philips HDR10 +, cilësia e fotos është edhe më e zhytur dhe e gjallë. Të dhënat meta dinamike mundësojnë që televizori juaj të rregullojë nivelet e ndriçimit nga korniza në kornizë. Nga qielli i ndritshëm te tempujt me qirinjë, ngjyrat duken reale. Detajet origjinale janë ruajtur. Kontrasti është i patëmetë.

Aksesi me një buton tek aplikacionet përfshirë Netflix dhe Prime Video.

Aksesi me një buton tek aplikacionet përfshirë Netflix dhe Prime Video.

SAPHI është një sistem operativ i shpejtë dhe intuitiv që e bën Philips Smart TV-në tuaj një kënaqësi të vërtetë për t’u përdorur. Gëzoni cilësi të shkëlqyeshme të figurës dhe qasje me një buton në një menu të qartë të bazuar në ikona. Përdorni televizorin tuaj me lehtësi dhe shpejt kaloni te aplikacionet e njohura Philips Smart TV duke përfshirë YouTube, Netflix dhe Amazon Prime Video.

Punon me "Asistentin e Google"

Tani mund të kontrolloni Saphi TV tuaj nga pajisjet e Google, si Google Home, Google Nest dhe Google Nest mini. Shikoni dhe luani përmbajtjen tuaj të preferuar të transmetimit në Saphi TV nga pajisjet e Google.

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 50Pus7855/12 | 50" Led Uhd 4K Smart Tv Saphi Ambilight
Madhësia e ekranit 50" - 127 cm
Tipi i panelit LED
Tiparet e fotografisë P5 Perfect Picture Engine, Ultra resolution, Dolby Vision, HDR10 +, HLG (Hybrid Log Gamma)
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 1700 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Saphi
Tiparet e smart TVs Quad Core, App Store, Browser , SimplyShare, Screen mirroring, HbbTV, YouTube, Netflix TV
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20 W, AI sound, Dolby Atmos, Dolby bass enhancement, Dolby volume control, 5-band equalizer, Clear dialogues, NIGHT MODE
Tipare tjera Dual Band Wifi, Alexa built-in, Remote control with microphone, USB recording, DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2
Portet HDMI, USB, Dual Band Wifi, Setellite, CI+, Optical, Lan, Headphone out, Service connector
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863023396
Gjerësia 112.22 cm
Lartësia 67.88 cm
Thellësia 7.94 cm

Please login first