Kufje Hama Connect 184020 | Wireless Mic In-Ear Sport Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Pavarësisht nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha, stërvitje maratonë apo jogë të fuqisë ashtanga, kufjet në vesh "Connect" janë një shoqërues i besueshëm, madje edhe gjatë sporteve intensive. Ata ulen fort në vesh, janë të papërshkueshëm nga djersa dhe tingulli i tyre që të lë pa frymë me siguri do të të shtyjë drejt performancave të reja të pikut.

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 96 dB +/- 3 dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë up to 7 hours
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4047443388841
Modeli i Produktit Kufje Hama Connect 184020 | Wireless Mic In-Ear Sport Black
Ngjyra Black

Please login first