USB DRIVE AGFAPHOTO | 32GB USB 2.0 SILVER

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE AGFAPHOTO... 32 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE AGFAPHOTO | 32GB USB 2.0 SILVER
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera Materiali plastik
Ngjyra Silver
Barkodi 4250255101373

Please login first