USB DRIVE AGFAPHOTO | 16GB USB 3.0 BLACK

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE AGFAPHOTO... 16 GB 25-30 MB/S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE AGFAPHOTO | 16GB USB 3.0 BLACK
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 25-30 MB/S
Verzioni I USB 3.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera E përbër nga plastika
Ngjyra Black
Barkodi 4250255103216

Please login first