USB DRIVE AGFAPHOTO | 32GB USB 3.0 BLACK

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE AGFAPHOTO... 32 GB 20- 30 MB/S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€11.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE AGFAPHOTO | 32GB USB 3.0 BLACK
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit 20- 30 MB/S
Verzioni I USB 3.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera Materiali plastikë
Ngjyra Black
Barkodi 4250255102325

Please login first