Usb Drive Apacer Ah354 | 32Gb Usb 3.0 Black Sbna0285

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Usb Drive Apacer Ah3... 32 GB Deri 45Mb/s

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€7.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Usb Drive Apacer Ah354 | 32Gb Usb 3.0 Black Sbna0285
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit Deri 45Mb/s
Verzioni I USB 3.0
Garanci Nuk ka garanci
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712389897725

Please login first