Apacer Flash Drive Ah336 16Gb Usb 2.0 Black

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Apacer Flash Drive A... 16 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€8.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apacer Flash Drive Ah336 16Gb Usb 2.0 Black
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera e paisur ma kapak mbyllës
Ngjyra Black
Barkodi 4712389915573

Please login first