APACER FLASH DRIVE AH359 32GB USB 3.1 BLACK

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
APACER FLASH DRIVE A... 32 GB 20- 30 MB/S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€11.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit APACER FLASH DRIVE AH359 32GB USB 3.1 BLACK
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit 20- 30 MB/S
Verzioni I USB 3.1
Garanci 1 vit
Tipare tjera E paisur me kapak mbyllës
Ngjyra Black
Barkodi 4712389915542

Please login first