APACER FLASH DRIVE USB 3.1. 16GB. AH360

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
APACER FLASH DRIVE U... 16 GB deri 80 MB/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€7.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit APACER FLASH DRIVE USB 3.1. 16GB. AH360
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit deri 80 MB/s
Verzioni I USB 3.1
Garanci 1 vit
Tipare tjera Materiali alumin
Ngjyra Silver
Barkodi 4712389915962

Please login first