APACER FLASH DRIVE USB 3.1 64GB. AH25b. RED

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
APACER FLASH DRIVE U... 64 GB deri 80 MB/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit APACER FLASH DRIVE USB 3.1 64GB. AH25b. RED
Kapaciteti 64 GB
Shpejtesia e transferit deri 80 MB/s
Verzioni I USB 3.1
Garanci 1 vit
Tipare tjera E paisur me mbyllës të usb stick
Ngjyra Red
Barkodi 4712389916297

Please login first