MICRO SD ME ADATPER APACER | 16GB UHS-I CLASS10 85MB/S AP16GMCSH10U5-R

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
MICRO SD ME ADATPER... 16 GB 85 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€6.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit MICRO SD ME ADATPER APACER | 16GB UHS-I CLASS10 85MB/S AP16GMCSH10U5-R
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 85 mb/s
Verzioni I USB klasa 10
Garanci 1 vit
Tipare tjera mikro sdhc dhe transferues në sdhc
Ngjyra Black
Barkodi 4712389912602

Please login first