Apacer Ssd 128Gb Sata As350 Panther Silz6022

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
SSD APACER AS350 | 1... 128 GB 540MB/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€34.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit SSD APACER AS350 | 128GB 540MB/s SATA III 540MB/S 2.5" 7MM
Kapaciteti 128 GB
Shpejtesia e transferit 540MB/s
Verzioni I USB -
Garanci 12 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712389918857

Please login first