APARAT KAFE KRUPS KP1A3B10

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661159121 APARAT KAFE KRUPS KP... E Zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€84.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Një aparat kafeje kompakte me kapsulë me gjurmë minimale dhe stil modern. Projektuar për të përshtatur çdo kuzhinë.

Makinë kafeje me kapsulë ultra të vogël Krups NESCAFÉ Dolce Gusto® Piccolo XS.

Me gjurmë minimale dhe stil modern, e krijuar për t'u përshtatur në çdo kuzhinë.Krijoni kafe cilësore si në bar me një krem ​​të trashë dhe prej kadifeje, falë sistemit me presion të lartë të makinës (deri në 15 bar).

 

Kapsulat jane të mbyllura hermetikisht e mbajnë kafenë të freskët, kështu që ju mund të shijoni pije të shijshme aromatike çdo ditë.

Fusni kapsulën dhe lëvizni levën për të përgatitur pijen perfekte duke zgjedhur nga mbi 30 krijime me bazë kafeje: Espresso, Lungo, Cappuccino, Latte Macchiato apo edhe çokollatë të nxehtë, çaj dhe pije të ftohta.

Barkodi 3016661159121
Modeli i Produktit APARAT KAFE KRUPS KP1A3B10
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 0.8 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera -
Ekran No
Ndalje Automatike No
Ruajtja e nxehtësisë No
Forma e perdorimit të kafesë Me kapsula
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first