APARAT PER KAFE ELECTROLUX EEA111

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
7332543301461 APARAT PER KAFE ELEC... Silver

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€119.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 7332543301461
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE ELECTROLUX EEA111
Ngjyra Silver
Kapaciteti 1470W
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 123ml
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first