APARAT PER KAFE PHILIPS EP2235/40 1.8L

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8710103887324 APARAT PER KAFE PHIL... E Zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€663.00€549.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


3 kafe të shijshme të freskëta, më të lehta se kurrë

LatteGo, sistemi më i shpejtë për përpunimin e qumështit ndonjëherë*

  • 3 Pije
  • LatteGo
  • Zink kafe
  • Ekran me prekje
Shkumë qumështi i butë i butë falë sistemit LatteGo me shpejtësi të lartë

Shkumë qumështi e butë  falë sistemit LatteGo me shpejtësi të lartë

Mbushni kafen tuaj me një shtresë të lëmuar të mëndafshtë me shkumë qumështi. LatteGo përzien qumështin dhe ajrin me shpejtësi të lartë në dhomën e rrumbullakët me shkumë, më pas shton një shtresë kremoze dhe pa spërkatje shkume qumështi në filxhanin tuaj në temperaturën e duhur.

Zgjedhje e lehtë e kafesë tuaj me ekran intuitiv me prekje

Zgjedhje e lehtë e kafesë tuaj me ekran intuitiv me prekje

Shija dhe aroma e parezistueshme e kafesë nga kokrrat e freskëta është vetëm një prekje larg. Ekrani ynë intuitiv me prekje ju lejon të zgjidhni me lehtësi kafenë tuaj të preferuar.

Temperatura, aroma dhe kremi perfekt filxhan pas filxhani*

Temperatura, aroma dhe kremi perfekt filxhan pas filxhani*

Sistemi Aroma Extract arrin në mënyrë inteligjente ekuilibrin optimal midis temperaturës së zierjes dhe nxjerrjes së aromës duke mbajtur temperaturën e ujit midis 90 dhe 98°C, ndërsa rregullon shpejtësinë e rrjedhës së ujit, në mënyrë që të shijoni kafe të shijshme.

Rregulloni forcën dhe sasinë e aromës nëpërmjet My Coffee Choice

Rregulloni forcën dhe sasinë e aromës nëpërmjet My Coffee Choice

Rregulloni forcën dhe sasinë e pijeve tuaja me menunë My Coffee Choice. Zgjidhni lehtësisht nga tre cilësime të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja.

Shijoni 3 kafe në majë të gishtave

Shijoni 3 kafe në majë të gishtave

Shijoni kafetë tuaja të preferuara për momentet tuaja të veçanta. Pavarësisht nëse dëshironi për një ekspres, një kafe ose një recetë me bazë qumështi, aparati juaj ekspres plotësisht automatik jep një rezultat të përsosur në filxhan pa telashe dhe në asnjë kohë!

Përshtateni lehtësisht sipas shijes tuaj me nivelet e mullirit me 12 hapa

Përshtateni lehtësisht sipas shijes tuaj me nivelet e mullirit me 12 hapa

Grirësit tanë qeramikë të qëndrueshëm mund të rregullohen në 12 hapa, kështu që ju mund t'i ktheni kokerrat e kafës tuaja në çdo gjë, nga pluhuri jashtëzakonisht i imët deri te bluarja e trashë.

20,000 filxhanë kafeje më të mirë me mulli qeramike të qëndrueshme

20,000 filxhanë kafeje më të mirë me mulli qeramike të qëndrueshme

Grirësit tanë janë qeramikë 100% e pastër: jashtëzakonisht të fortë dhe të saktë, kështu që ju mund të shijoni kafe të freskët aromatike, për të paktën 20.000 filxhanë.

LatteGo është jashtëzakonisht i lehtë për t'u pastruar: 2 pjesë, pa tuba

LatteGo është jashtëzakonisht i lehtë për t'u pastruar: 2 pjesë, pa tuba

Sistemi i qumështit me 2 pjesë nuk ka tuba ose pjesë të fshehura dhe mund të pastrohet në vetëm 15 sekonda nën rubinetin* ose në pjatalarëse.

Deri në 5000 filxhanë* pa shkrirje falë AquaClean

Deri në 5000 filxhanë* pa shkrirje falë AquaClean

Duke ndryshuar filtrin pasi të kërkohet nga makina, nuk do t'ju duhet të hiqni pluhurin e makinës tuaj deri në 5000 gota*, ndërsa shijoni ujë të pastër dhe të pastruar.

Pastrim i lehtë falë grupit të birrës plotësisht të lëvizshëm

Pastrim i lehtë falë elementit të bluarjës plotësisht të lëvizshëm

Elementi i bluarjës është zemra e çdo aparati kafeje plotësisht automatike dhe duhet pastruar rregullisht. Grupi i heqshëm i tijë ju lejon ta pastroni tërësisht vetëm duke e shpëlarë nën rubinet.

Mbani fasulet tuaja të freskëta për më gjatë falë vulës së aromës

Mbani kokrrat tuaja të freskëta për më gjatë falë vulës së aromës

Vula e re Aroma mbron kokrrat tuaja të preferuara të kafesë dhe sigurohet që ato të ruajnë aromën e tyre origjinale me kalimin e kohës, duke reduktuar zhurmën e mullirit.

Pjesë të sigurta në larës enësh për lehtësinë tuaj

Pjesë të sigurta në larës enësh për lehtësinë tuaj

Për lehtësinë tuaj, mund të vendosni sistemin e qumështit, tabakën e pikimit dhe enën e bluarjes së kafesë në pjatalarëse. Kjo do të kursejë kohë dhe do të sigurojë një pastrim higjienik.

Barkodi 8710103887324
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE PHILIPS EP2235/40
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 1.8 L
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ekran me prekje, 2 pije në të njejtën kohë, Presioni i pompës 15 bar, 12 cilësime për bluarje, Rregullimi i forcës dhe sasisë se aromës nëpërmjet "My Coffee Choice"
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kokrra kafeje, Kafe e bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first