APARAT PER KAFE TEFAL CM340811

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661144967 APARAT PER KAFE TEFA... Black

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€39.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 3016661144967
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE TEFAL CM340811
Ngjyra Black
Kapaciteti 600w
Garanci 1 vite
Tipare tjera 0.6L
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first