Apple 10.9-inch iPad Air5 Wi-Fi 64GB - Space Grey

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Apple Apple 10.9-inch iPad... 2360 x 1640 pixels

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€829.00€699.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple 10.9-inch iPad Air5 Wi-Fi 64GB - Space Grey
Rezolucioni 2360 x 1640 pixels
Madhesia e ekranit 10.9 inch
Rrjeti Wi-Fi 6
Ngjyra Hiri e errët
Procesor Apple M1
Shpejtësia e procesorit CPU me 8 bërthama me 4 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
Memoria 64 GB
Slot -
Ram memoria 8 GB
Kamera e pasme 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
Kamera e përparme 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)
Bluetooth Yes
Fingerprint No
Bateria E integruar 28.6 Wh, deri në 10 orë
Sistemi operativ iPadOS 16
Garanci 1 vit
Barkodi 194252794531

Please login first