Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Wi_Fi 128GB - Silver

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Apple Apple 12.9-inch iPad... 2048 x 2732 pixels,...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,499.00€1,249.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Wi_Fi 128GB - Silver
Rezolucioni 2048 x 2732 pixels, Liquid Retina XDR mini-LED LCD, 120Hz
Madhesia e ekranit 12.9 inch
Rrjeti Wi-Fi 6
Ngjyra Hiri
Procesor Apple M2 Chip
Shpejtësia e procesorit Apple M2-Octa Core
Memoria 128 GB
Slot -
Ram memoria 8 GB
Kamera e pasme 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF 10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide) TOF 3D LiDAR scanner (depth)
Kamera e përparme 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide), Face detection, HDR, panorama
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Po 10758 mAh (40.88 Wh)
Sistemi operativ iPadOS 16.1
Garanci 1 vit
Barkodi 194253241607

Please login first