Apple iPhone 14 Plus 128GB Purple

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Apple Apple iPhone 14 Plus... 1284 x 2778 pixels,...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,199.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple iPhone 14 Plus 128GB Purple
Rezolucioni 1284 x 2778 pixels, Super Retina XDR OLED
Madhesia e ekranit 6.70 inch
Rrjeti 5G
Ngjyra Vjollcë
Procesor Apple A15 Bionic
Shpejtësia e procesorit Hexa-core (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard)
Memoria 128 GB
Slot -
Ram memoria 6 GB
Kamera e pasme 12 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1/1.7", 1.9µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.4, 13mm, 120˚ (ultrawide)
Kamera e përparme 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF SL 3D, (depth/biometrics sensor)
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Ion 4323 mAh
Sistemi operativ iOS 16
Garanci 1 vit
Barkodi 194253373865

Please login first