Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Apple Apple iPhone 14 Pro... 1179 x 2556 pixels,...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,349.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
Rezolucioni 1179 x 2556 pixels, LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz
Madhesia e ekranit 6.10 inch
Rrjeti 5G
Ngjyra E Zezë
Procesor Apple A16 Bionic
Shpejtësia e procesorit Hexa-core (2x3.46 GHz Everest + 4x2.02 GHz Sawtooth)
Memoria 128 GB
Slot -
Ram memoria 6 GB
Kamera e pasme 48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto), 1/3.5", PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF TOF 3D LiDAR scanner (depth)
Kamera e përparme 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF, OIS, SL 3D, (depth/biometrics sensor)
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Ion 3200 mAh
Sistemi operativ iOS 16
Garanci 1 vit
Barkodi 194253401162

Please login first