Apple MacBook Air 13.3 SPG/8C CPU/7C GPU/8GB/256GB-ZEE

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Apple Apple MacBook Air 13... 13.3 inch

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,159.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple MacBook Air 13.3 SPG/8C CPU/7C GPU/8GB/256GB-ZEE
Madhësia e ekranit 13.3 inch
Rezolucioni 2560 x 1600 pixels, IPS
Ngjyra Hiri e errët
Procesor Apple M1
Shpejtësia e procesorit -
Memoria 256GB SSD
Ram memoria 8 GB
Slot -
Grafika E Integruar
Kamera e përparme FaceTime HD
Bateria E integruar 49,9 WHr, Deri në 15 orë
DVD No
Fingerprint No
WLAN Po
Bluetooth Yes
HDMI No
Sistemi operativ Apple Mac OS
Garanci 1 vit
Barkodi 194252056370

Please login first