Apple MacBook Air 15.3: Midnight/M2/10C GPU/8GB/256GB-ZEE

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Apple Apple MacBook Air 15... 15.3 Inç

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,599.00€1,549.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple MacBook Air 15.3: Midnight/M2/10C GPU/8GB/256GB-ZEE
Madhësia e ekranit 15.3 Inç
Rezolucioni 2880px x 1800px, 220 ppi
Ngjyra Midnight
Procesor Apple M2 Chip
Shpejtësia e procesorit Apple M2 8-core CPU, 10-core GPU
Memoria 256 GB SSD
Ram memoria 8 GB
Slot -
Grafika Apple 10-core
Kamera e përparme 1080p FaceTime HD
Bateria 18 orë riprodhim të filmave të Apple TV, deri në 12 orë shfletim ueb pa tel me një karikim të vetëm
DVD No
Fingerprint Yes
WLAN Po
Bluetooth Yes
HDMI No
Sistemi operativ Apple Mac OS
Garanci 1 vit
Barkodi 194253713531

Please login first