Apple Magic Mouse (2022)- Black Multi-Touch Surface

Brendi Modeli i Produktit Lidhja Specifikat
Apple Apple Magic Mouse (2... Bluetooth

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€119.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Magic Mouse

Miu Magjik pa tel dhe i rimbushshëm ka një bazë të përmirësuar që i lejon asaj të rrëshqasë lehtësisht mbi tryezën tuaj. Me ndërfaqen me shumë prekje, ju mund të ekzekutoni gjeste të thjeshta, të tilla si shfletimi nëpër faqet e internetit ose lëvizja nëpër dokumente.

Bateria e integruar zgjat tepër gjatë. E ngarkuar plotësisht, ajo furnizon Miun tuaj Magjik me energji elektrike për rreth një muaj ose më shumë. Miu Magjike është gati për përdorim dhe automatikisht çiftohet në Mac tuaj. Ajo gjithashtu vjen me një USB-C të endur në kabllo Lightning, të cilën mund ta lidhni me Mac tuaj për karikim dhe bashkim përmes një lidhjeje USB-C.

Brendi Apple
Modeli i Produktit Apple Magic Mouse (2022)- Black Multi-Touch Surface
Lidhja Bluetooth
Dpi -
Dizajnuar per gaming No
Led drita No
Numri i dritave -
Nr I butonave 3
Dizajn ergonomik Yes
Ngjyra E Zezë
Barkodi 194252917930

Please login first