Apple MagSafe Charger

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
Wireless Mbushje e shpejtë -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB -
Gjatesia e kabllos -
Numri I Portev -
Mbushes per vetur No
Garanci 1 vit
Modeli i Produktit Apple MagSafe Charger
Barkodi 194252192467

Please login first