Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
USB-c ne Lightning Mbushje e shpejtë -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja USB-c ne Lightning
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB -
Gjatesia e kabllos 1 Metër
Numri I Portev 1
Mbushes per vetur No
Garanci 1 vit
Modeli i Produktit Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
Barkodi 194252750872

Please login first