Apple Watch S9 GPS 45mm Silver Alu Case w Winter Blue Sport Loop

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
Apple Watch S9 GPS 4... S9 SiP, 64-bit dual-... -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€529.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apple Watch S9 GPS 45mm Silver Alu Case w Winter Blue Sport Loop
Procesor S9 SiP, 64-bit dual-core, 4-core Neural Engine
Ram memoria -
Memoria -
Lidhja Bluetooth 5.3, Wi-Fi 4 802.11n
Ekran Yes
Rezolucioni 396 x 484 pixels, Always-On Retina LTPO OLED display, deri në 2000 nits ndriqimi
Touchscreen Yes
Mikrofon Yes
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria Deri ne 18 orë, deri në 35 orë në Low Power Mode
Ngjyra e kaltër
Dimensionet Përshtatet me kyçin e dorës 140-245 mm
Garanci 1 vit
Tipare tjera Madhësia e kasës prej alumini ose çelik inox 45 mm, Ekrani "Gjithmonë i ndezur i retina", Deri ne 2000 nits, Double tap gestusre, Aplikacioni i oksigjenit në gjak, Aplikacioni EKG, Njoftimet për rrahjet e larta dhe të ulëta të zemrës, Njoftimet me ritëm të parregullt, Njoftime të ulëta kardio, Ndjekja e ciklit me vlerësime retrospektive të ovulacionit, Emergjenca SOS, Zbulimi i rënies dhe zbulimi i përplasjes, Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
Barkodi 194253821731

Please login first