Apple Watch SE2 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
Apple Watch SE2 GPS... - -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€369.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apple Watch SE2 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular
Procesor -
Ram memoria -
Memoria 32 GB
Lidhja Bluetooth 5.0
Ekran Yes
Rezolucioni -
Touchscreen Yes
Mikrofon Yes
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria Deri në 18 orë
Ngjyra Midnight
Dimensionet Lartësia: 40 mm, Gjerësia: 34 mm, Thellësia: 10.7 mm
Garanci 1 vit
Tipare tjera Njoftimet e rrahjeve të larta dhe të ulëta të zemrës, ritëm i parregullt Njoftimi, Njoftimet kardio fitnesi, Rezistent ndaj ujit 50 metra I papërshkueshëm nga noti
Barkodi 194253157243

Please login first