Apple Watch SE3 GPS 44mm Silver Alu Case w Storm Blue Sport Band - S/M

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
Apple Watch SE3 GPS... S8 SiP -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€339.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apple Watch SE3 GPS 44mm Silver Alu Case w Storm Blue Sport Band - S/M
Procesor S8 SiP
Ram memoria -
Memoria -
Lidhja Bluetooth 5.3, Wi-Fi 4 802.11n
Ekran Yes
Rezolucioni 368 x 448 pixels, Retina display, deri në 1000 nits ndriqimi
Touchscreen Yes
Mikrofon Yes
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria Deri në 18 orë
Ngjyra e kaltër
Dimensionet S/M, Rripi i përshtatet kyçeve 140–190 mm.
Garanci 1 vit
Tipare tjera Madhësia e kasës prej alumini 44 mm, Retina display deri në 1000 nits, Njoftimet për rrahjet e larta dhe të ulëta të zemrës, Njoftimet me ritëm të parregullt, Njoftime të ulëta kardio, Ndjekja e ciklit, Rezistent ndaj uji, Zbulimi i rënies dhe zbulimi i përplasjes
Barkodi 194253773535

Please login first