Apple Watch Ultra2 Cellular, 49mm Titanium Case w Blue Alpine Loop - Medium

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
Apple Watch Ultra2 C... S9 SiP, 64-bit dual-... -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€999.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apple Watch Ultra2 Cellular, 49mm Titanium Case w Blue Alpine Loop - Medium
Procesor S9 SiP, 64-bit dual-core, 4-core Neural Engine
Ram memoria -
Memoria -
Lidhja Bluetooth 5.3, Wi-Fi 4 802.11n
Ekran Yes
Rezolucioni 410 x 502 pixels, Always-On Retina LTPO OLED display, deri në 3000 nits ndriqim
Touchscreen Yes
Mikrofon Yes
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria Deri në 36 orë, deri ne 72 orë në Low Power Mode
Ngjyra Blue
Dimensionet Medium - Përshtatet me kyçet e dorës 145–190 mm.
Garanci 1 vit
Tipare tjera Madhësia e kasës prej titani 49 mm, Ekrani "Gjithmonë i ndezur Retina", Deri në 3000 nits, Double tap gesture, Aplikacioni i oksigjenit në gjak, Aplikacioni EKG, Njoftimet për rrahjet e larta dhe të ulëta të zemrës, Njoftimet me ritëm të parregullt, Njoftime të ulëta kardio, Ndjekja e ciklit me vlerësime retrospektive të ovulacionit, Emergjenca SOS, Zbulimi i rënies dhe zbulimi i përplasjes, Sirena, Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
Barkodi 194253827603

Please login first