Bateri Philips Cr2032P2/01B | Mini Lithium / 2

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
BATERI PHILIPS CR203... 3V No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Teknologji me cilësi të lartë për pajisje të vogla

 

  • Litium

I besueshëm për performancën afatgjatë

Teknologji e shkëlqyeshme përdoret në prodhim për të garantuar një performancë të besueshme dhe afatgjatë.

Teknologji litiumi, argjendi dhe alkaline për pajisje të vogla

Teknologjitë e litiumit, argjendit dhe alkalinës ofrojnë një fuqi maksimale të besueshme dhe vlera e jetës për pajisjet e vogla.

Një linjë e plotë për përdorim në një larmi të gjerë aplikimesh

Një linjë e plotë e baterisë litium minicells Philips për përdorim në një larmi aplikimesh.

Modeli i Produktit BATERI PHILIPS CR2032P2/01B | MINI LITHIUM / 2
Voltazha 3V
Bateri Rimbushëses No
Barkodi 4895229106215

Please login first