Bateri Philips R20B2A300/10 | Rechargeable D / 2

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
BATERI PHILIPS R20B2... 1.2V Yes

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€13.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit BATERI PHILIPS R20B2A300/10 | RIMBUSHESE 3000MAH D / 2
Voltazha 1.2V
Bateri Rimbushëses Yes
Barkodi 8712581644260

Please login first