COFFEE MAKER VIVAX CM-1000R E KUQE 1000W

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3856005163564 COFFEE MAKER VIVAX C... Red

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€14.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 3856005163564
Modeli i Produktit COFFEE MAKER VIVAX CM-1000R E KUQE 1000W
Ngjyra Red
Kapaciteti
Garanci 1 vite
Tipare tjera
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë /
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first