Degjuese Acme Bh 104 Wireles

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Bluetooth + kabllo e... 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Bluetooth + kabllo e integruar
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 20 – 20 000 Hz
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë deri ne 4 orë
Tipare tjera Goma XL ne paketim.
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4770070879443
Modeli i Produktit Degjuese Acme Bh 104 Wireles
Ngjyra Black

Please login first