ENËLARËSE FULL MONTUESE ELECTROLUX KECA7305L 60CM ComfortLift

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
7332543840540 ENËLARËSE FULL MONTU... Electrloux

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,419.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Standardi me i larti - ënëlarësja e parë në botë më lartësinë e rregullueshme të punës

Ënëlarësja e parë në botë 900 ComfortLift® që e bën të lehtë zbrazjen ose vendosjen në pjatalarëse. 

Teknologjia unike e ngre koshin deri në nivelin e belit vetëm me një shtytje të lehtë të një doreze. 

Është aq i përshtatshëm sa do të pyesni veten se si keni jetuar ndonjëherë pa të.

ComfortLift, ngrini koshin e poshtëm

Funksioni unik ComfortLift do të thotë që nuk keni më nevojë të përkuleni për të zbrazur ose ngarkuar ënëlarësen. 

Me një shtytje të lehtë në dorezë, koshi i poshtëm rrëshqet butësisht drejt jush. Është i pari në botë, për komoditetin tuaj.

ComfortRails kujdeset mirë për pjatat tuaja

Shportat në ënëlarëse rrëshqasin pa probleme falë ComfortRails. 

Binarët parandalojnë që koshi të lëkundet dhe tundët, në mënyrë që gotat dhe pjatat të mbrohen. Më mirë për pjatat dhe gjithashtu më e qetë.

Ndriçimi i brendshëm për t'ju ndihmuar të shihni më mirë

Mos humbisni asgjë me ndriçimin e brendshëm. 

Ndizet brenda ënëlarëses, kështu që ju keni një pamje të qartë të asaj që ka brenda. 

Do të jetë më e lehtë për të zbrazur dhe mbushur ënëlarësen.

Gjithmonë i përditësuar me TimeBeam®

Veçoria TIMEBeam® ju mban të përditësuar për statusin e programit tuaj të ënëlarësens. 

Ai projekton informacionin më të rëndësishëm në dyshemenë përpara makinës, kështu që ju mund të shihni qartë se sa kohë ka mbetur.

 

 

Barkodi 7332543840540
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE ELECTROLUX KECA7305L 60CM ComfortLift
Brendi Electrloux
Kapaciteti për person 15 Persona
Gjerësia 59.6 cm
Lartësia 81.8 cm
Thellësia 55.0 cm
Ngjyra E zezë me të hirtë
Klasa e energjisë D
Nr i programeve 8
Programi më i shkurtër 30 min
Konsumi Vjetor i Ujit 11 Litra mesatarisht për cikël
Konsumi Vjetor i Energjisë Konsumi i energjisë për 100 cikle larje E20: 85 kWh / vit
Lloji i Montimit Full Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 3
Hapja automatike e derës Yes
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 39 dB
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera 8 programe, 4 temperatura, Sistemi i tharjes: Teknologjia AirDry, Ekran LCD shumëgjuhësh, Funksioni i fikjes automatike, Kontrolli i sensorit: Kontrolli i sensorit zbulon sasinë e enëve në pjatalarëse, duke rregulluar kështu sasinë e konsumit të ujit dhe energjisë, Sensori i ujit rregullon sasinë e ujit në varësi të asaj se sa të pista janë enët tuaja, Treguesi i kripës dhe shkëlqyesit, Treguesit e ziles, vonesë ndezjeje 1h-24h, shumë higjienike, GlassCare, shpëlarës, kripë, rreze Time White, XtraPower, TimeBeam, treguesi i shfaqjes së kohës së larjes, në dysheme, Drita e brendshme: Kur hapni derën, drita e brendshme ndizet, duke ju dhënë shikueshmëri më të mirë brenda makinës, Koshi i sipërm me Flexilift, Mundësia e rregullimit të lartësisë së koshit të sipërm të plotë, UpperSprayArm: Krahu standard i spërkatjes, Mbrojtja nga spërkatja e ujit, Shporta e sipërme: 2 kllapa të palosshme, 2 mbajtëse xhami fleksibël, 2 Soft Spikes gome të buta, 6 SoftGrips gome të buta për gotat e verës, mbajtëse filxhanësh të rregullueshëm, Binarët Premium, dorezë çelik inox, doreza anësore
Garanci 5 Vite

Please login first