Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnbs 4015 No Frost 356L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803032830 Frigorifer I Kombinu... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€779.90€699.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4016803032830
Modeli i Produktit Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnbs 4015 No Frost 356L
Brendi Liebherr
Gjerësia 60
Lartësia 201
Thellësia 62.5
Ngjyra Black
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 356 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 269 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 87 LITRA
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 252 kWh/a
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 39 dB
Kontroll Digjital No
Display No
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 5
Tipare tjera Smart Device, Vario Space,Smart Steel,Duo Cooling, Child Lock, Door Alarm,
Garanci 5 Vite

Please login first