Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnsl43C3-20 No Frost 304L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803075844 Frigorifer I Kombinu... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€799.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4016803075844
Modeli i Produktit Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnsl43C3-20 No Frost 304L
Brendi Liebherr
Gjerësia 60
Lartësia 186
Thellësia 65.5
Ngjyra Red
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 304 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 209 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 95 LITRA
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 240 kWh
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 40 dB
Kontroll Digjital No
Display No
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first