FRIGORIFER I KOMBINUAR LIEBHERR CUEL 3331-21 296L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803060871 FRIGORIFER I KOMBINU... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€499.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4016803060871
Modeli i Produktit FRIGORIFER I KOMBINUAR LIEBHERR CUEL 3331-21 296L
Brendi Liebherr
Gjerësia 55
Lartësia 181
Thellësia 63
Ngjyra Silver
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 296 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 212 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 84 LITRA
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 211 kWh
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 39 dB
Kontroll Digjital No
Ekran No
Dispenser No
No Frost No
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera Teknologji Smartfrost
Garanci 5 Vite

Please login first