Frigorifer I Kombinuar Montues Liebherr Icuns 3324-20

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803180326 FRIGORIFER I KOMBINU... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,299.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Frigoriferi i integruar me dy dhoma Liebherr ICUNS 3324 është një teknikë e besueshme nga një prodhues gjerman që do të mbajë çdo ushqim të freskët për një kohë të gjatë: fruta, perime, barishte, mish dhe peshk, ushqime të gatshme dhe produkte qumështi. Me këtë model garantohet ushqim i shëndetshëm dhe gjithmonë i freskët për të gjithë familjen. Pajisjet janë të integruara në mobilje, gjë që garanton hapësirë ​​edhe më të lirë në kuzhinë.

Vëllimi dhe dimensionet

Vëllimi i dobishëm i frigoriferit është 256 litra. Ndarja e frigoriferit 194 litra do të strehojë me lehtësi produkte për një familje të vogël dhe do t'i mbajë ato të freskëta. Kapaciteti i ngrirësit për ruajtjen e mishit të ngrirë, peshkut dhe përgatitjeve për dimër është 62 litra. Liebherr ICUNS 3324 është një model i integruar me përmasa 54 x 177.2 x 54.4 cm. Ai do të përshtatet në mënyrë perfekte edhe në një kuzhinë të vogël.

Klasa e energjisë dhe klasa klimatike

Modeli ka një nga klasat më të mira të konsumit të energjisë A++ me performancën më ekonomike. Kjo teknikë kursen 45% ose më shumë energji elektrike në krahasim me modelet e ngjashme.

Klasa e klimës SN-T e bën Liebherr ICUNS 3324 një pajisje të gjithanshme që mund të instalohet pothuajse kudo. Klasa lejon që frigoriferi të tregojë rezultatet më të mira në intervalin e temperaturës nga + 10 në +43 ° C.

Teknologjitë

MagicEye është një panel revolucionar me prekje që ju lejon të vendosni temperaturën në të dy dhomat me vetëm një prekje.

Teknologjia SuperFrost ul temperaturën e ngrirësit deri në -32°C për të ngrirë shpejt ushqimet pa humbur vitaminat. Funksioni fiket automatikisht pas 65 orësh funksionimi.

Teknologjia VarioSpace është projektuar posaçërisht për ruajtjen e produkteve të mëdha dhe jo standarde. Të gjitha raftet dhe sirtarët janë të lëvizshëm për të liruar edhe më shumë hapësirë.

NoFrost është një funksion që ju lejon të ngrini ushqimet pa ngrica dhe akull, falë qarkullimit të ajrit të ftohur.

FrostSave është një shpikje e zgjuar nga Liebherr. Këto janë kuti plastike miqësore me mjedisin që parandalojnë ajrin e ngrohtë të arrijë te produktet e frigoriferit, duke ruajtur temperaturën ideale të ruajtjes.

BioCool është një teknologji për kontejnerë që ruajnë freskinë origjinale të frutave dhe perimeve. Me të, ju mund të kontrolloni nivelin e lagështisë brenda seksionit. Kontejnerët lëvizin lehtësisht dhe pa probleme falë një sistemi të veçantë rrotullash dhe udhëzuesish - të gjitha për lehtësi dhe rezultate më të mira.

Barkodi 4016803180326
Modeli i Produktit FRIGORIFER I KOMBINUAR MONTUES LIEBHERR ICUNS 3324-20
Brendi Liebherr
Gjerësia 56
Lartësia 178
Thellësia 55
Ngjyra White
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 256 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 194 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 62 LITRA
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 230 kWh
Montuse Yes
Lloji i Montimit Total Montues
Zhurma 37 dB
Kontroll Digjital Yes
Ekran No
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first