Frigorifer Liebherr Wkes 653-21 Wine Refrigerator

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
9005382189931 Frigorifer Liebherr... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,199.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lagështia ideale
Lagështia ideale
Lagështia e duhur është një përbërës i rëndësishëm gjatë ruajtjes së verërave. Kjo e mban tapën të lakueshme dhe nuk thahet. Në mënyrë që ta mbani tapën sa më të lagësht nga brenda, verërat duhet të ruhen horizontalisht. Me lagështi mbi 50%, dollapët e verës sigurojnë kushtet më të mira. Nëse është e nevojshme, lagështia në dollapët e verës mund të rregullohet duke përdorur butonin e ventilimit.
Barkodi 9005382189931
Modeli i Produktit Frigorifer Liebherr Wkes 653-21 Wine Refrigerator
Brendi Liebherr
Gjerësia 42.5
Lartësia 61.2
Thellësia 47.8
Ngjyra Inox
Tipi i Frigoriferit Wine Cabinets
Kapaciteti 38 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 38 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit N/A
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 75 kWh/h
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 40 dB
Kontroll Digjital No
Display Yes
Dispenser No
No Frost No
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 3
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first