Frigorifer Liebherr Wtb 4212-20 Wine Refrigerator

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
9005382146897 Frigorifer Liebherr... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,199.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 9005382146897
Modeli i Produktit Frigorifer Liebherr Wtb 4212-20 Wine Refrigerator
Brendi Liebherr
Gjerësia 60
Lartësia 165
Thellësia 74
Ngjyra Black
Tipi i Frigoriferit Wine Cabinets
Kapaciteti 395 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 395 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit N/A
Klasa e energjisë A
Konsumi Vjetor i Energjisë 168 kWh/a
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 41 dB
Kontroll Digjital Yes
Display No
Dispenser No
No Frost No
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 5
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first