Frigorifer Montuese Liebherr Ire 5100-20 178Cm 309L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803078517 Frigorifer Montuese... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€949.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


EasyFresh
Garancia e freskisë së tregut në shtëpinë tuaj është kasaforta jonë EasyFresh. Pavarësisht nëse janë të paketuara fruta, perime apo fruta: gjithçka ruhet në mënyrë optimale këtu. Falë vulës së ngushtë, ushqimi rrit lagështinë në kasafortë. Kjo do të thotë që ushqimi të qëndrojë i freskët për një kohë të gjatë.

SmartDeviceBox mund të pajisë A
dëshironi të pajiseni për të ardhmen e Smart Home? Liebherr juaj do të jetë i lumtur t'ju mbështesë: Mund ta rikonstruktoni atë me një SmartDeviceBox që sjell Liebherr tuaj në internet. SmartDeviceBox mund të instalohet në disa hapa të thjeshtë dhe t'ju hap të gjithë botën e mundësive dixhitale sot.

Ekran me prekje
Me të vërtetë prekëse: ekrani me prekje ju lejon të përdorni Liebherr tuaj lehtë dhe intuitivisht. Të gjitha funksionet janë rregulluar qartë në ekran. Me një trokitje të lehtë të gishtit tuaj, për shembull, mund të zgjidhni me lehtësi funksionet ose të kontrolloni temperaturën aktuale të frigoriferit tuaj.

Hapësirë ​​për tepsi
A dëshironi ta mbani të freskët tortën tuaj me fruta? Apo pica e përgatitur që nuk duhet të futet në furrë deri më vonë? Thjesht rrëshqisni tepsinë tuaj në Liebherr, ju ofron shumë hapësirë ​​për të ruajtur një tepsi. Veçanërisht praktike: mund ta rrëshqisni tavën e pjekjes brenda dhe jashtë kur dera është e hapur në 90 °.

SuperSilent
Psssst - dëgjo me kujdes: Liebherr-i juaj është aq i qetë saqë ju duhet të mprehni veshët për ta dëgjuar. Çfarë qëndron pas saj? Të gjithë përbërësit e ftohjes si kompresorët, valvulat, ventilatorët dhe avulluesit janë të optimizuar dhe të koordinuar në mënyrë të përsosur me njëri-tjetrin. Kështu që të dëgjoni vetëm atë që dëshironi në kuzhinën tuaj. Ndriçimi i tavanit

LED
Ndriçimi i tavanit LED ndriçon brendësinë nga lart - për një pasqyrë të mirë të ushqimit tuaj. Pika ekstra e ndritshme: LED-të janë të pozicionuara përpara pllakave të qelqit në mënyrë që një frigorifer i plotë të jetë i ndriçuar mirë.

Barkodi 4016803078517
Modeli i Produktit Frigorifer Montuese Liebherr Ire 5100-20 178Cm 309L
Brendi Liebherr
Gjerësia 55.9 cm
Lartësia 177 cm
Thellësia 54.6 cm
Ngjyra White
Tipi i Frigoriferit Frigorifer me një derë
Kapaciteti 309 Litra
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 309 Litra
Kapaciteti Neto i Frizit -
Klasa e energjisë E
Konsumi Vjetor i Energjisë 114 kWh/vit
Montuse Yes
Lloji i Montimit Total Montues
Zhurma 35 dB
Kontroll Digjital Yes
Display Yes
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 6
Tipare tjera Shfaqja e temperaturës,Ekran dixhital,Sinjali paralajmërues i derës se hapur
Garanci 5 Vite

Please login first