FRIGORIFER SAMSUNG RB34A7B5E22/EF BESPOKE BLACK

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806092253889 FRIGORIFER SAMSUNG R... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€899.00€649.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/

Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.

Barkodi 8806092253889
Modeli i Produktit FRIGORIFER SAMSUNG RB34A7B5E22/EF BESPOKE BLACK
Brendi Samsung
Gjerësia 59.5 cm
Lartësia 185.3 cm
Thellësia 65.8 cm
Ngjyra E Zezë
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 344 Litra
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 230 Litra
Kapaciteti Neto i Frizit 114 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 254 kWh/vit
Montuse No
Lloji i Montimit Jo Montuese
Zhurma 35 dB
Kontroll Digjital Yes
Ekran Yes
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 3
Tipare tjera Teknologji SpaceMax, Ftohje all around, Veshje e brendshme metalike, Teknologjia Digital Inverter, No frost, Optimal Fresh +, Power Cool + Power Freeze
Garanci 2 Vite

Please login first