FRIGORIFER SAMSUNG RB34T602EB1/EK 340L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806090562587 FRIGORIFER SAMSUNG R... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€699.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/

Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.

Barkodi 8806090562587
Modeli i Produktit FRIGORIFER SAMSUNG RB34T602EB1/EK 340L
Brendi Samsung
Gjerësia 59.5 cm
Lartësia 185.2 cm
Thellësia 60.0 cm
Ngjyra Black
Tipi i Frigoriferit Frigorifer me një derë
Kapaciteti 356 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 231 Litra
Kapaciteti Neto i Frizit 125 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 256 kWh/a
Montuse No
Lloji i Montimit Jo Montuese
Zhurma 35 dB
Kontroll Digjital Yes
Ekran Yes
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 3
Tipare tjera Teknologji Spacemax ,No frost,Raft per vere
Garanci 2 Vite

Please login first