FRIGORIFER SAMSUNG RS68A8840S9/EZ SIDE BY SIDE 617L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
5907595455625 FRIGORIFER SAMSUNG R... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,779.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/

Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.

Barkodi 5907595455625
Modeli i Produktit FRIGORIFER SAMSUNG RS68A8840S9/EZ SIDE BY SIDE 617L
Brendi Samsung
Gjerësia 91.2 cm
Lartësia 178 cm
Thellësia 71.6
Ngjyra Inox
Tipi i Frigoriferit Frigorifer SIDE by SIDE
Kapaciteti 617 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 407 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 210 LITRA
Konsumi Vjetor i Energjisë 395 kWh / vit
Montuse No
Lloji i Montimit Jo Montuese
Zhurma 39 dB
Kontroll Digjital Yes
Ekran Yes
Dispenser Yes
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera Dispener nxjerrëse uji dhe akull ,Raft vere ,Kompresor dixhital invertor
Garanci 2 Vite

Please login first