FRIGORIFER SAMSUNG RZ32A748522/EF BESPOKE BLACK

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806092433663 FRIGORIFER SAMSUNG R... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,299.00€899.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/

Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.

Barkodi 8806092433663
Modeli i Produktit FRIGORIFER SAMSUNG RZ32A748522/EF BESPOKE BLACK
Brendi Samsung
Gjerësia 59.5 cm
Lartësia 185.3 cm
Thellësia 68.8 cm
Ngjyra E Zezë
Tipi i Frigoriferit Frigorifer/ngrirës i konvertueshëm
Kapaciteti 323 Litra
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 323 Litra
Kapaciteti Neto i Frizit -
Konsumi Vjetor i Energjisë 329 kWh / vit
Montuse No
Lloji i Montimit Jo Montuese
Zhurma 40 dB
Kontroll Digjital Yes
Ekran Yes
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera Convertible Mode: Frigorifer/ngrirës, Temperature Range Frigoriferi 1 ~ 7 ℃/Ngrirësi -23 ~ -15 ℃, Prodhuesi i akullit Slim Ice Maker, Dera e kthyeshme, Alarmi i derës, Kompresor Digital Inverter, BESPOKE
Garanci 2 Vite

Please login first