Kabell Chinch Aoweixun 00233 1.5 M

Modeli i Produktit Lidhja Verzioni Specifikat
Kabell Chinch Aoweix... Chinch to Chinch -

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Kabell Chinch Aoweixun 00233 1.5 M
Lidhja Chinch to Chinch
Verzioni -
Gjatësia e kabllos 1.5M
Ngjyra Black
Barkodi 7891766002338

Please login first