Kabell I Rrjetit Aoweixun Cat5-10M

Modeli i Produktit Lidhja Verzioni Specifikat
Kabell I Rrjetit Aow... Lan(UTP) to Lan(UTP)

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€3.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Kabell I Rrjetit Aoweixun Cat5-10M
Lidhja Lan(UTP) to Lan(UTP)
Verzioni
Gjatësia e kabllos 10M
Ngjyra White
Barkodi 7891766018100

Please login first