KLIMË MONTUESE SAMSUNG LUZON 18000BTU AR18TXHZAWKNEU ME INVERTER A++

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8806090245756 Samsung KLIMË MONTUESE SAMSU...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,049.00€749.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar zgjidhje për shtëpinë tuaj ose për një biznes, Samsung ka një sistem klimatik të përshtatur për nevojat tuaja unike. Samsung po revolucionarizon botën e kujdesit ajror me sisteme klimatike të vlerësuara me çmime që janë njohur në të gjithë botën për inovacionin dhe efikasitetin e tyre. Modelet e reja Samsung Luzon përfitojnë nga përmirësime të ngjashme teknologjike dhe paraqesin të njëjtën platformë të sapo krijuar me një siluetë drejtkëndëshe dhe të pastër, e cila përshtatet në mënyrë harmonike në çdo hapësirë.
 
Karakteristikat kryesore 
• Ftohje e shpejtë - Fton shpejt dhomat nga cepi në cep, kështu që të jeni gjithmonë komod. Teknologjia dixhitale e rritjes së inverterit ftoh ajrin 43% më shpejt. Dizajni i tij i përparuar gjithashtu ka një ventilator 15% më të madh, 18% hyrje më të gjerë dhe 31% teh më të gjerë, kështu që ajri i ftohtë shpërndahet gjithnjë e më gjerë, duke arritur deri në 15metra 
• Pastrim automatik - Kur kondicioneri është i fikur, funksioni automatik i pastrimit drejton automatikisht një ventilator për të hequr pluhurin dhe lagështinë në shkëmbyesin e nxehtësisë, kështu që ai të mbetet i pastër dhe i thatë, i cili parandalon rritjen e baktereve dhe mykut 
• Filtër i thjeshtë plus - Mbajeni kondicionerin tuaj duke punuar në mënyrë efikase me më pak përpjekje. Filtri i lehtë plus ndodhet jashtë, në pjesën e sipërme, kështu që lehtë mund të nxirret një pastruar. Rrjeti i tij i dendur mban shkëmbyesin e nxehtësisë të pastër dhe një shtresë anti-bakteriale ju ndihmon të mbroni nga ndotës të rrezikshëm të ajrit 
• Fin dural + - Ftohje afatgjatë - qëndroni të qetë të qetë për shumë më gjatë. Dural fin + është bërë nga materiali rezistent ndaj korrozionit për të mbrojtur kondensatorin nga ndryshkja, i cili ndihmon në ruajtjen e performancës optimale të shkëmbyesit të nxehtësisë. Materiali i tij i shkëlqyer i rezistencës ndaj korrozionit për të mbrojtur kondensatorin nga ndryshkja, të cilat ndihmojnë në ruajtjen e optimaleve
• Modaliteti Eko - Kurseni energji, por gjithsesi qëndroni i freskët - Modaliteti Eco përdor më pak kapacitet kompresori krahasuar me 'modalitetin normal', i cili zvogëlon konsumin e energjisë. Ju lejon të qetësoheni në mënyrë më efikase kur nuk është shumë nxehtë jashtë ose thjesht kurseni energji dhe para në çdo kohë, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për faturat e energjisë elektrike  
• Gjumë i mirë - Modaliteti i mirë i gjumit krijon klimën e dëshirueshme për një gjumë të mirë gjatë natës. Me kontrollin e saj të temperaturës, ju mban rehat, kështu që ju bini në gjumë të shpejtë, flini thellë dhe zgjoheni të freskët
• Ftohës R32 - Mbroni planetin duke zvogëluar ndikimin e ndryshimit të klimës
Barkodi 8806090245756
Brendi Samsung
Modeli i Produktit KLIMË MONTUESE SAMSUNG LUZON 18000BTU AR18TXHZAWKNEU ME INVERTER A++
Inverter Yes
Ngjyra White
Kapaciteti i Klimes 18000BTU
Klasa e energjisë (ftohje) A++
Klasa e energjisë (ngrohje) A
LED Display Yes
Gas Ekologjik R32
Niveli i operimit -15 grade deri ne + 45 grade
Garanci 2 Vite

Please login first