KLIMË MONTUESE SAMSUNG WINDFREE COMFORT 24000BTU AR24TXFCAWKNEU ME INVERTER A++ WIFI

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8806090245831 Samsung KLIMË MONTUESE SAMSU...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,999.00€1,299.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar zgjidhje për shtëpinë tuaj ose për një biznes, Samsung ka një sistem klimatik të përshtatur për nevojat tuaja unike. Samsung po revolucionarizon botën e kujdesit ajror me sisteme klimatike të vlerësuara me çmime që janë njohur në të gjithë botën për inovacionin dhe efikasitetin e tyre. Ftohja pa erë shpërndan ajrin e pastër butësisht dhe në mënyrë të barabartë përmes mijëra vrimave mikro, duke krijuar kushte "Still Ait". Kjo i lejon njerëzit të jetojnë, të punojnë dhe të pushojnë rehatshëm pa përjetuar skica të pakëndshme të ftohtë.
 
 
• Ftohje pa erë - Qëndroni të qetë ftohtë me ftohje pa erë. Butësisht dhe në heshtje shpërndan ajrin përmes 23,000 mikro vrimave të ajrit, kështu që nuk ka ndonjë ndjesi të pakëndshme të erës së ftohtë në lëkurën tuaj. 
• Ftohje pa erë (kursim i energjisë) - Kurseni para çdo ditë me ftohje pa erë mjaft efikase në energji. Kur operoni në modalitetin pa erë, njësia e jashtme konsumon energji minimale duke përdorur deri në 77% më pak energji elektrike në krahasim me mënyrën e ftohjes së shpejtë - kështu që të qëndroni të qetë të qetë pa u shqetësuar për faturat e energjisë elektrike 
• Komoditet automatik i AI - Përjetoni një mënyrë inteligjente të të jetuarit me komoditetin AI automatik. Automatikisht zgjedh mënyrat e ndryshme duke analizuar kushtet e dhomës dhe modelet e përdorimit. Bazuar në temperaturën tuaj ose të preferuar, ajo automatikisht kalon në mënyrën më të përshtatshme për të ruajtur kushtet optimale 
• Pa erë (gjumë i mirë) - Modaliteti i mirë i gjumit pa erë krijon klimën ideale për të fjetur pa një rrjedhje të pakëndshme të ajrit të ftohtë. 
• Pastroni automatikisht (2 hapa) - Mbani pjesën e brendshme të kondicionerit tuaj higjienik duke mos bërë asgjë! Pasi të ketë funksionuar, funksioni i pastrimit automatik tharon automatikisht shkëmbyesin e nxehtësisë duke përdorur një proces me 3 hapa. Ai largon lagështinë duke fryrë ajrin për nga 10 deri në 30 minuta, kështu që parandalon grumbullimin e baktereve dhe aromave 
• Më pak zhurmë - Ftohni hapësirat tuaja të jetesës me më pak zhurmë, kështu që nuk ju shqetëson. Kompresori krijon një rrjedhë të fuqishme të ajrit, por funksionon me të vërtetë në heshtje pasi përfshin një shall të dy tubave. 
• Filtër i thjeshtë plus - Mbajeni kondicionerin tuaj duke punuar në mënyrë efikase me më pak përpjekje. Filtri i lehtë plus ndodhet jashtë, në pjesën e sipërme, kështu që lehtë mund të nxirret dhe pastrohet. Rrjeta e saj e dendur e mban shkëmbyesin e nxehtësisë të pastër dhe veshja anti-bakteriale ndihmon në mbrojtjen tuaj kundër ndotësve të rrezikshëm të ajrit 
• Fin dural + - Ftohje afatgjatë - qëndroni të qetë të qetë për shumë më gjatë. Dural fin + është bërë nga materiali rezistent ndaj korrozionit për të mbrojtur kondensatorin nga ndryshkja, i cili ndihmon në ruajtjen e performancës optimale të shkëmbyesit të nxehtësisë. Materiali i tij i shkëlqyeshëm rezistent ndaj korrozionit për të mbrojtur kondensatorin nga ndryshkja, të cilat ndihmojnë në ruajtjen e performancës optimale të shkëmbyesit të nxehtësisë
• Modaliteti eko - Kurseni energji, por gjithsesi qëndroni të freskët. Modaliteti eko përdor më pak kapacitet kompresori krahasuar me modalitetin normal, i cili zvogëlon konsumin e energjisë. Ju lejon të qetësoheni në mënyrë më efikase kur nuk është shumë nxehtë jashtë ose thjesht kurseni energji dhe para në çdo kohë, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për faturat e energjisë elektrike 
• Ftohës R32 - Mbroni planetin duke zvogëluar ndikimin e ndryshimit të klimës .
Barkodi 8806090245831
Brendi Samsung
Modeli i Produktit KLIMË MONTUESE SAMSUNG WINDFREE COMFORT 24000BTU AR24TXFCAWKNEU ME INVERTER A++ WIFI
Inverter Yes
Ngjyra E bardhë
Kapaciteti i Klimes 24000BTU
Klasa e energjisë (ftohje) A++
Klasa e energjisë (ngrohje) A
LED Display Yes
Gas Ekologjik R32
Niveli i operimit -15 grade deri + 45 grade
Garanci 2 Vite

Please login first